تبلیغات
پرسپولیس سرخ | جدیدترین اخبار باشگاه پرسپولیس|PERSPOLISESORKH - پنالتی سوخته پرسپولیس و گل برتر فصل پروویچ در برنامه نود دیشب

ساعت :
  • اخبار وبسایت شماره یک ...
  • اخبار وبسایت شماره دو ...
  • اخبار وبسایت شماره سه ...
  • اخبار وبسایت شماره چهار ...
1 2 3 4


این متن را تغییر دهید
ادامه را بخوانید »


این متن را تغییر دهید
ادامه را بخوانید »


این متن را تغییر دهید
ادامه را بخوانید »
پنالتی سوخته پرسپولیس و گل برتر فصل پروویچ در برنامه نود دیشب

پرسپولیس سرخ : برنامه نود شب گذشته با حضور نیلسون ستاره برزیلی پرسپولیس برگزار شد.

 

برنامه نود، دوشنبه شب 30 بهمن ماه 1391 از ساعت 22 و چهل دقیقه به روی آنتن شبکه سوم سیما رفت. سوال مسابقه پیام کوتاه برنامه در خصوص برترین گل دو ماه اخیر فوتبال ایران بود.پرتاب سنگ کار هواداران ما نبود!

محمد فنایی پیشکسوت داوری فوتبال، کارشناس مسائل داوری برنامه نود بود. قائم مقام باشگاه گهر دورود در ارتباطی تلفنی با برنامه نود ضمن اعتراض نسبت به داوری بازی های گهر اعلام کرد: سنگی که به سر کمک داور بازی پرسپولیس و گهر برخورد کرده و باعث شکسته شدن سر وی شده است توسط هواداران گهر پرتاب نشده است.

نکته جالبی که فردوسی پور در برنامه خود به آن اشاره کرد این بود که تیم گهر در بازی های خود از لباس هایی با رنگ های متفاوت استفاده می کند. در حالی که لیگ فوتبال ما حرفه ای است وجود مسائل این چنینی در آن از نکاتی است که در هیچ لیگ حرفه ای دیده نمی شود.

 

پس از پخش صحنه های مشکوک داوری بازی پرسپولیس و گهردورود فنایی کارشناس داوری برنامه معتقد بود هادی نوروزی توپ را با دست وارد دروازه گهر کرد. اما نوروزی قسم می خورد که توپ را با سر خود زده است. هادی نوروزی گلزن تیم پرسپولیس در ارتباطی تلفنی با برنامه نود اعلام کرد: هرگز توپ را با دست نزدم؛ دست من جلوی صورتم بود به دلیل اینکه پای بازیکن حریف به صورتم برخورد نکند.

 
در ضمن در بازی پرسپولیس برابر سپاهان یک پنالتی به سود پرسپولیس گرفته نشد و گردان باید کارت زرد می گرفت(دو کارته می شد)، اخراج بازیکن سپاهان صحیح بود و یک بازیکن دیگر سپاهان یعنی ابراهیمی هم باید کارت قرمز می گرفت.
 

مسئول مدارس پایه‌ی رئال مادرید در تمرین پرسپولیس 

در ادامه برنامه عادل فردوسی پور از قول مدیر روابط عمومی پرسپولیس گفت : مسئول مدارس پایه‌ی رئال مادرید  که دیشب به تهران آمده ،  از تمرین پرسپولیس بازدید خواهند کرد تا ضمن بررسی تمرینات این تیم امکانات ورزشگاه درفشی‌فر و امام‌رضا بازدید کنند. پس از این مذاکرات با رویانیان انجام خواهد شد و در صورت انجام توافقات نهائی، این نمایندگی با عاملیت باشگاه پرسپولیس به ثبت خواهد رسید.

 

پس از بازی تیم های فجر سپاسی و استقلال تهران شائبه ی مذاکره باشگاه استقلال با مهدی نظری برای پیوستن به این تیم نقل محافل ورزشی بود و سرپرست باشگاه فجر از اتفاقات پشت برده در جریان این بازی صحبت کرده بود اما وی در ارتباطی با برنامه نود اعلام کرد از صحبتهایش برداشت صحیحی نشده بود.

میرشاد ماجدی نیز در ارتباطی با برنامه اعلام کرد: مذاکره ما با نظری در نیم فصل صحت دارد اما این دلیل نمی شود که در بازی های ما صحبتهای این چنینی مطرح شود زیرا ممکن است یک باشگاه در طول فصل با چندین بازیکن صحبت کند. پخش آیتم دوربین نود از بخش های دیگر برنامه نود بود.
 
نیلسون:هواداران پرسپولیس به من لطف دارند
نیلسون کورئا جونیور دروازه بان برزیلی تیم پرسپولیس مهمان حضوری برنامه نود بود.
نیلسون در صحبتهای خود از دوران حضورش در پرتغال گفت و اعلام کرد:  در تیم های سانتاکروز، نائوچین و سایر تیم های برزیل بازی کردم.  در هفت سالی که در تیم ویتوریا گیمارش پرتغال بودم هرگز مقابل تیم پورتو موفق نبودیم اما چند بار تیم های بنفیکا و اسپورتینگ را بردیم. وی در ادامه گفت: در تیم های زیر 17، 19 و 23 سال برزیل حضور داشتم.
نیلسون در پاسخ به این سوال که کدام گل از نظر وی به عنوان زیباترین گل دو ماه اخیر محسوب می شود، عنوان کرد: به نظر من گل مارکو  قشنگ ترین گل لیگ است. 
وی افزود: در پرسپولیس من را خیلی تحویل گرفتند. وقتی ژوزه رفت احساس کردم که این برای من یک عقب نشینی است اما بازیکنان و کادر فنی پرسپولیس به من محبت زیادی داشتند. وی همچنین گفت: مردم در خیابان وقتی در رستوران هستم یا وقتی در خیابان در حال خرید هستم همواره به من لطف دارند.
نیلسون خاطرنشان کرد: در تیم پرسپولیس احساس آرامش و راحتی می کنم و خانواده ام نیز در ایران با آرامش کامل زندگی می کنند و خیلی خوشحال هستم که در ایران هستم و برای تیم پرسپولیس که هواداران زیادی دارد بازی می کنم.
دروازه بان برزیلی تیم پرسپولیس در خصوص اتفاقات بازی رفت تیم های سپاهان و پرسپولیس در فولادشهر گفت: واقعا اتفاقی که در آن بازی رخ داد تاکنون در فوتبال سابقه نداشته است. در ده دقیقه ابتدایی آن بازی من حال خوبی نداشتم و اگر حریف موقعیت خوبی برای گلزنی داشت چاره ای جز خوردم گل نداشتم. حتی یک بار آمدم در کنار دروازه شوت بزنم که به حریف پاس دادم.
نیلسون تصریح کرد:  هم اکنون 37 ساله هستم اما چهره ام به یک جوان 27 ساله شبیه است! به زبان فارسی زیاد آشنا نیستم اما کلماتی مانند برو جلو و برو بالا را یاد گرفتم.
 
در ادامه برنامه گزارشی از مراسم تشییع جنازه علی ابوطالب پیشکسوت فوتبال کشورمان و حضور اهالی فوتبال در این مراسم پخش شد.
 
خسرو ابراهیمی مدیرعامل باشگاه ذوب آهن اصفهان در ارتباطی تلفنی با برنامه گفت: ما در این فصل شرایط خاصی داشتیم و در نیم فصل با توجه به مصوبه هیئت مدیره توانستیم تیم را کمی تقویت کنیم اما جدای از این مسائل نکته دیگری که در فوتبال ما وجود دارد شانس است. تیم ما شانس ندارد اما برخی تیم ها شانس زیادی دارند و گل هایی می زنند که فقط با خوش شانسی همراه است.
وی در ادامه گفت: اعضای هیئت مدیره باشگاه با استعفای کاظمی موافقت نکردند و وی کماکان به کار خود در تیم ذوب آهن ادامه می دهد ما امیدوار هستیم که در بازی های باقی مانده بتوانیم نتایج بهتری بگیریم و تیم قدیمی ذوب آهن در لیگ برتر ماندگار باشد.
 
گزارش حاشیه های فوتسال و داستان تکراری ناسزاهای تماشاگران در سالنها آخرین آیتم پخش شده در برنامه نود بود.
 
آخرین مهمان تلفنی برنامه نود فیروزی سرمربی تیم نفت آبادان بود. وی در صحبتهای خود گفت: فوتبال تنها دلخوشی مردم آبادان است. مردم آبادان به تیمشان تعصب دارند و با حمایتهایی که شرکت پالایش و پخش فراورده های نفتی در این فصل از تیم نفت کرده باید نتایج بهتری می گرفتیم.
 
پرسش و پاسخ نظرسنجی
برنامه نود در ساعت دو و بیست دقیقه بامداد سه شنبه به پایان رسید و حدود 2 میلیون و 300 هزار پیامک به مسابقه نظرسنجی ارسال شد . پرسش نظرسنجی ۹۰ این بود که بهترین گل دوماه اخیر کدام گل بود 1- برهانی 2-پرویچ 3- ترکاشوند 4- رفیعی 5- سید صالحی 6- عرب در این نظرسنجی، نزدیک 57 درصد گل پرویچ از پرسپولیس را بعنوان برترین گل برگریدند و نزدیک 25 درصد گل برهانی را انتخاب کردند و مابقی، به گزینه‌های دیگر رای دادند و در پایان گل پروویچ بهترین گل دو ماه اخیر فوتبال ایران(فصل زمستان) را از نظر مخاطبان نود به دست آورد.
 


موضوع : عمومیحواشی
نویسنده مطلب : Nima Hoseinkhan
نظرات ارسال شده برای این مطلب
این نظر توسط Can you get an operation to make you taller? در تاریخ چهارشنبه 15 شهریور 1396 12:36 ق.ظ و <-ctime-> دقیقه ارسال شده است

An impressive share! I've just forwarded this onto a colleague who had been doing a little homework
on this. And he in fact bought me lunch due to the
fact that I stumbled upon it for him... lol. So let
me reword this.... Thank YOU for the meal!!
But yeah, thanks for spending some time to talk about this topic here
on your blog.این نظر توسط میثم در تاریخ چهارشنبه 2 اسفند 1391 07:13 ب.ظ و <-ctime-> دقیقه ارسال شده است

هرجا که پرسپولیس باشد ماهم هستیم فقط پرسپولیس.
استقلال اگر بهترین تیم جهانم که باشد باز هم 6تایی هست
پررررررررررررررررررررررررررررررررررررررسپولیس سرور استقلال زیر مایین
فرم ارسال نظر

 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


درباره وبلاگپایگاه هواداری پرسپولیس سرخ.
PerspoliseSorkh fan club

مدیر وبلاگ : Nima Hoseinkhan


آرشیو وبلاگ